אבני חן וקריסטלים – למה ואיך זה עובד

הרעיון לפוסט עלה לי כאשר עדכנתי את קטגוריית הטבעות עם קולקציית טבעות אבני חן. בזמן שכתבתי את התיאורים של הטבעות ערכתי מחקר על כל אבן וניסיתי לנסח לכל אחת את התיאור הכי מדויק, שיבדיל אותה מהאבנים האחרות, ויבלוט בעין למי שצריכה בדיוק את האבן הזו.

מבחינתי זה כמעט מובן מאליו שניתן לטפל באמצעות אבני חן וקריסטלים, ושהאבנים שונות זו מזו לא רק בצבעים שלהן, אלא גם בתכונות ובשפע שהן מושכות לחיינו. העיסוק באבני חן תמיד היה מאוד נוכח במשפחה שלי (אחת המתנות הכי יפות שקיבלתי לכבוד החתונה שלי הייתה אבן רוז קוורץ ענקית שממלאת את הבית שלנו בשפע של אהבה), וגם אני המשכתי לעסוק בנושא הזה וללמוד עליו ככל שהתבגרתי.

רציתי להעביר לכן את המידע על כל אבן באופן הכי מדוייק ולאפשר לכן להשתמש בכלי הנפלא של אבני החן והקריסטלים כדי למשוך לחיים שלכן כל מה שתבחרו לאחל לעצמכן, אבל אני בטוחה שהרבה מכן קצת יותר ספקניות, והייתן שמחות קודם לכן לשמוע עוד על למה ואיך זה עובד לפני שתשתכנעו בנושא.

בפוסט קודם ניסיתי לגעת קצת בנושא הזה, אבל כשנתקלתי בסרטון מצוייר שמסביר את הנושא בצורה כ”כ טובה, לא יכולתי שלא לחלוק אותו איתכן. הסרטונים של Spirit Science הם סרטונים מצויירים, קצרים ומדוייקים שנוגעים לכל מיני נושאים הקשורים למטאפיזיקה, רוחניות והעולם שמעבר. היום החלטתי לתת במה לסרטון הנוגע לקריסטלים ואבנים- איך ולמה הן יכולות לשמש לריפוי, ובתור בונוס – גם סרטון על המשמעות שמאחורי הגיאומטריה של פרח החיים וזרע החיים- אחד התליונים שאני הכי אוהבת להשתמש בו.

מה אתן אומרות? השתכנעתן? (; מן הסתם אתן לא חייבות להאמין בכל מה שנאמר בסרטון כדי להעריך ולהנות מתכשיטים המשלבים אבני חן וקריסטלים… אשמח לשמוע מה חשבתן על הסרטון ומה היו החוויות שלכן מהשימוש באבני חן, אם זה בטיפול או בענידה- ספרו לי בתגובות! (:

תגובה אחת

  1. רווית הגב

    נפלא! סדרת הסרטונים הזו פשוט נהדרת. תודה 🙂

השארת תגובה