שאלות נפוצות


הקליקי על אחד הנושאים על מנת לראות את השאלות הנוגעות לו:

הזמנותאיך לבצע הזמנה באתר?

בכניסה לאתר לחצי על כפתור ״החשבון שלי״ (מצד ימין) והזיני את פרטי פרופיל המשתמש – מייל וסיסמה. לאחר מכן טיילי בקטגוריות השונות באתר ובחרי את התכשיטים בהם חשקה נפשך. על מנת להזמין את אחד העגילים המטפסים שלנו, תצטרכי לבחור לאיזו אוזן תרצי שיתאים על מנת להוסיף אותו אל העגלה.
לאחר שאספת בסל הקניות את כל המוצרים שתרצי להזמין, תוכלי לצפות בעגלת הקניות שלך באמצעות לחיצה על סמליל עגלת הקניות שנמצא בצד שמאל של התפריט הראשי, ולהמשיך בביצוע הרכישה בלחיצה על כפתור “המשך לתשלום”. בעמוד הקופה תתבקשי להזין את פרטי החיוב שלך, הערות והאם תרצי שהמשלוח יגיע אל כתובת שונה. בתחתית העמוד תוכלי לבחור בין תשלום באמצעות פייפאל לתשלום רגיל בכרטיס אשראי. לאחר השלמת התשלום תקבלי מכתב לכתובת המייל כאשר ההזמנה תיקלט במערכת שלנו.

איך אדע מה מצב ההזמנה שלי?

מצד ימין בראש המסך תוכלי למצוא את כפתור “החשבון שלי” בו תוכלי לצפות בהיסטוריית ההזמנות שלך. הזמנה שממתינה לשליחה תופיע במצב “בטיפול”, והזמנה שנשלחה תופיע במצב “הושלם”תשלומים ומשלוחיםתוך כמה זמן המשלוח יגיע לביתי?

זמן ההכנה הדרוש לנו להזמנה הוא מקסימום 5 ימי עסקים. יש לקחת בחשבון עד 5 ימי עסקים נוספים להגעת המשלוח. כלומר, יש לצפות להגעת ההזמנה עד 10 ימי עסקים מיום ההזמנה.
שירות דואר רשום מספק לנו קוד מעקב אותו תקבלי מאיתנו במייל ובאמצעותו תוכלי לעקוב אחרי מצב ההזמנה שלך באתר הדואר.
אם מסיבה מסוימת לא קיבלת מאיתנו את קוד המעקב, או שאת ממתינה לחבילה תקופת זמן ארוכה מהרגיל, את מוזמנת ליצור איתנו קשר בטלפון 0548949979

מה מדיניות ההחזרים שלכם?

החזרת מוצרים תמורת החזר כספי תתאפשר עד 14 יום ממועד האספקה או ממועד קבלת אישור העסקה, לפי המאוחר. לאחר המועד המפורט לעיל, לא ניתן לבטל את העסקה. כל זיכוי יועבר לכרטיס האשראי בו בוצעה ההזמנה בלבד, בהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי ולאחר קבלת הפריט בבית העסק באריזתו המקורית וללא פגם ו/או בלאי, בצירוף החשבונית המקורית וכל הנלווה לתכשיט בעת קבלתו על ידי הלקוח.
במידה וברצונך לבטל את העסקה לאחר שנשלח המוצר לביתך, עלות המשלוח היוצא מבית העסק תנוכה מסך הזיכוי. עלות המשלוח להחזרת הפריט לחברה מוטלת על הלקוח בלבד. ביטול כאמור, יזכה אותך בהחזר עלות הפריט ששולם על ידך בפועל.
על מנת לתאם החזרת המוצרים, אנא צרו עמנו קשר: 0548949979 או info@adimirarojewelry.com
אנא שימו לב שבהתאם לחוק הגנת הצרכן, לא ניתן להחזיר או להחליף מוצר שבוצעה בו התאמה אישית.

מהי מדיניות ההחלפות שלכם?

על מנת להחליף פריט שנרכש באמצעות אתר האינטרנט שלנו, עלייך ליצור איתנו קשר עד 14 יום ממועד קבלת הפריט על מנת לתאם את אופן ההחלפה. ההחלפה תתאפשר דרך האינטרנט (בדואר), בחנות שלנו או באחד הדוכנים. עלות המשלוח להחזרת הפריט לחברה והשבתו ללקוח מוטלת על הלקוח בלבד.
לפרטים נוספים ותיאום החלפה אנא צרי קשר: 0548949979