מדריך מידות טבעות

בלי מודד טבעות מקצועי, בלי ללכת לחנות תכשיטים - כך תדעי מה מידת הטבעת שלך בלי אפילו לצאת מהבית

 

אפשרות הרכישה באינטרנט שינתה את העולם בו אנו חיים ללא היכר. אין ספור חנויות אינטרנטיות מציעות מלאי אינסופי של מוצרים מכל הסוגים שכולם נמצאים מרחק הקלקה מלהיות שלכם. עם זאת רבים עוד חוששים מרכישה באינטרנט כשמדובר בפריטי לבוש ותכשיטים כיוון שחסרה להם חוויית המדידה הפיזית של הפריט שתעזור להחליט בנוגע למידה הנחוצה. 

מהניסיון שלי, החוויה היא בד"כ הפוכה - בטח כשמדברים על פריטים המיוצרים בעבודת יד על פי הזמנה. פריט שיוצר על סמך המידה הנחוצה עבורכם, במידה וביצעתם את המדידה באמצעות הכלים המתאימים, יתאים לכם בצורה הרבה יותר טובה מאשר פריט בעל מידה סטנדרטית או One Size ולכן יהיה נוח יותר וישמש אתכם ליותר זמן. טבעת שאינה במידה המתאימה היא פריט שיכול להפריע לתפקוד היומיומי עד כדי כך שלא יהיה בה שימוש, אפילו אם מדובר בטבעת אהובה במיוחד או בעלת ערך רגשי רב. במידה ובכוונתכם לרכוש טבעת עבור מישהי אחרת - תרצו לוודא שאתם קונים עבורה את המידה הנכונה.

כיצד תדעי מהי מידת הטבעת שאת צריכה?

גדלי הטבעות באתר שלנו נמדדים לפי הסולם האמריקאי, שהוא הנפוץ בשימוש בארץ. במידה ואת משתמשת בשיטת מדידה המבוססת על מדידת האצבע שלך (אפשר גם בלי!) מומלץ לבצע את הבדיקה בסוף היום וכאשר האצבעות שלך הן בטמפרטורת הגוף הרגילה, כיוון שהן נוטות להתרחב בחום ולהתכווץ בקור.

השיטה המיושנת כוללת הליכה לחנות התכשיטים ושימוש במודד טבעות מקצועי - סדרה של טבעות מסודרות לפי גודל שעליהן חרוט המס' המייצג את גודל הטבעת אותן עלייך למדוד אחת אחת, אך אני הולכת ללמד אותך כיצד לעשות זאת ב3 שיטות הרבה יותר פשוטות:

השיטה הראשונה היא מדידת היקף האצבע באמצעות חוט (כרכי פיסת חוט סביב האזור באצבע עליו תרצי לענוד את הטבעת וסמני בטוש את נקודת המפגש בין החוטים), מדידת אורך החוט באמצעות סרגל והשוואה לעמודה "היקף אצבע" בטבלה הבאה (שימי לב שהיקף האצבע נמדד במ"מ ולא בס"מ)

%d7%92%d7%95%d7%93%d7%9c-%d7%98%d7%91%d7%a2%d7%95%d7%aa

ואיך תדעי מהי מידת הטבעת של מישהי אחרת?

אם יש בידייך טבעת שהיא במידה המתאימה לאצבע, תוכלי לברר מהי המידה של אותה טבעת על ידי מדידת הקוטר הפנימי של הטבעת ומציאתו בטבלה המפורטת למעלה בעמודה השמאלית.

תוכלי לקבוע את הגודל הדרוש באמצעות טבעת קיימת ומתאימה גם באמצעות אתרים ואפליקציות שונות- המועדף עליי הוא האתר findmyringsize, בו תקבעי את גודל התצוגה שלך על ידי שימוש בכרטיס אשראי בתור קנה מידה, ולאחר מכן תוכלי להשוות את גודל הטבעת שבידך לגודל הטבעת המופיעה על המסך.

לאחר שפיענחת את גודל הטבעת שאת צריכה, תוכלי להזמין ממבחר הטבעות באתר שלי טבעת מוכנה לפי הזמנה, שהיא בסגנון, בגוון המתכת ובשילוב האבן שאת רוצה והכי חשוב - במידה המושלמת עבורך!