גולדפילד לאב

גולדפילד לאב

גולדפילד לאב

מאז שאני זוכרת את עצמי אני אוהבת תכשיטים, ובייחוד אני אוהבת ליצור אותם בעצמי (כנראה ההורים שלי ידעו מה הם עושים כשהם קראו לי עדי).

זה התחיל בערכות יצירה עם חרוזי פלסטיק וחוטי ניילון, ועם השנים התחלפו החומרים שבארגז הכלים שלי לחרוזי אבני החן וחוטי המקרמה. רק כאשר החלטתי להפוך את עיצוב התכשיטים לקריירה שלי גיליתי את הגולדפילד, שהפך מאז לחומר המועדף עליי ואפשר לומר שאפילו לסימן ההיכר שלי.

הגולדפילד מציע את כל התכונות הפיזיקאליות שיש בזהב: יופי, עמידות וחוזק וההבדל בינו לבין הזהב כמעט ולא מורגש עד שמגיעים לתשלום, שם מתגלה היתרון המשמעותי שלו- את יכולה לקנות לעצמך תכשיט בעל כל האיכויות של הזהב, גם עם משכורת של סטודנטית או חיילת ובלי לשדוד בנק!

_DSC0044

מה ההבדל בין גולדפילד לציפוי זהב? 

בגולדפילד שכבת הזהב החיצונית עוברת תהליך של חימום והפעלת לחץ עצום, ליצירת חיבור מולקולרי עם המתכת שמשמשת כמילוי, כך שנוצרת מתכת אחת (סגסוגת) שכל השכבה החיצונית שלה היא זהב 14 קראט. בתכשיט ציפוי זהב לעומת זאת, כמות דקיקה של זהב מחוברת למתכת הבסיס באמצעות תהליך כימי או אלקטרוכימי, באופן בו 2 המתכות נשארות נפרדות.

תכשיטי ציפוי הזהב הם לרוב זולים יותר ואורך החיים שלהם קצר- הציפוי שלהם מתקלף, נשרט ונשחק, ומתכת הבסיס משנה את צבע השכבה העליונה באופן טבעי עם הזמן. תכשיטי גולדפילד לעומת זאת עשויים בעצם ממתכת אחת ובה שכבת זהב עבה בהרבה, שכבת הזהב אינה מתקלפת כי היא מותכת אל הליבה, והחומר אינו מאבד מצבעו.

שכבת הזהב שבגולדפילד כ”כ עבה, שהיא מאפשרת לרוב האנשים האלרגיים למתכות לא אצילות להשתמש בגולדפילד ללא חשש, מאחר והשכבה שבאה במגע עם העור עשויה זהב באיכות 14 קראט.

_DSC0049

 

איך לשמור על תכשיט גולדפילד?
באופן כללי לא מומלץ לחשוף את הגולדפילד לכימיקלים כמו אלו הנמצאים בסבון, בקרמי גוף, בבריכה ובים. כמו שהפלאפון שלכן יחזיק מעמד יותר זמן אם לא תכניסו אותו לים, כך גם לגבי תכשיט הגולדפילד שלכן. כמו כן, מומלץ להסיר את העגיל לפני השינה ולפני פעילות גופנית מאומצת.

האם מותר להרטיב תכשיט גולדפילד?
אני לא ממליצה להתקלח עם תכשיטי גולדפילד (פשוט כי כנראה תשתמשו גם בסבון, מים מתוקים מהברז לא יעשו לגולדפילד נזק משמעותי). זה לא אומר שאם תשטפו את הידיים כשהטבעת עליכן היא תיהרס באותו היום, פשוט שאם תעשו את זה למשך תקופה- שכבת הבסיס שמתחת לציפוי הזהב עלולה להחשף.

תכשיט גולדפילד שמטפלים בו יפה יכול ללוות אתכן למשך שנים רבות. כל התכשיטים שלי מגיעים עם אחריות תקפה לשנה, המכסה כמובן גם ציפוי חוזר במידה והתכשיט שלכן ייצטרך אותו, עד שיתחיל להופיע בארגז הכלים שלי ובתיבת התכשיטים שלכן זהב טהור (;

עגיל מחבק חמסה גדולה

יש לך תכשיט גולדפילד שמלווה אותך שנים? ספרי לי מהו בתגובות!

3>
עדי

השארת תגובה